Objednávky

Materiál pro KDP si přednostně vyrábějí katecheté sami na základě podkladů, které získají na kurzech KDP. Řada materiálu je vyrobena ze dřeva, což vyžaduje jak vhodný výrobní materiál, tak pomůcky, které nejsou pro každého dostupné. Zapsaný spolek Cesty katecheze proto zajistil nebo připravil podklady pro několik českých výrobců a zprostředkovává nákup a dodávku tohoto materiálu účastníkům kurzů. Jedná se zpravidla o polotovary, které je třeba nabarvit a nalakovat laky vhodnými pro hračky dětí. Platby za zakoupený materiál pokrývají pouze náklady na jeho přípravu, výrobu a distribuci.  

Ceny a nabídka se v průběhu mění podle toho, jak se materiál upravuje. Některé materiály vyrobené z překližky lze pro domácí použití vyrobit z kartonu a slepit je napevno. 

Termíny dodání materiálu jsou závislé na možnostech výrobců a také na včasném zaplacení faktur. Spolek nemá pro tuto činnost žádný vstupní kapitál. 

Zde je AKTUÁLNÍ OBJEDNÁVKOVÝ LIST, který je  nutné si stáhnout a do odemčených buněk vepsat počet objednávaného materiálu. Objednávání náhradních dílků apod. prosím vepište do poznámky. (Může se stát, že nepůjde objednávkový list stáhnout, někdy stačí otevřít v jiném prohlížeči.)

List obsahuje seznam nabízených materiálů pro I. i II. stupeň KDP, platí od 17. 11. 2023).

  • Nabízené materiály pro I. stupeň KDP si můžete prohlédnout na fotografiích. Tento obrazový objednávkový list slouží i jako návod k sestavení a dokončení jednotlivých materiálů. 
  • Obrazový objednávkový list pro II. stupeň připravujeme. 
Přehled veškerých materiálů ke každému tématu katecheze obsahují katalogové listy, které jsou nahrané v zabezpečené sekci pro účastníky seminářů vždy pro příslušný tematický celek. 
 
Postup:
  1. Stáhněte si objednávkový list, který je vytvořen v excelu. Do souboru je možné zapisovat pouze jméno, adresu (zasílací a fakturační) a počet objednaných kusů, ostatní buňky jsou zamčené. 

  2. Po vyplnění listu zašlete objednávku na adresu tesarludmila@gmail.com

  3. E-mailem objednávku potvrdíme a zašleme informaci o možném termínu dodání. Po odeslání balíku s materiálem vystavíme fakturu, která bude obsahovat i platbu za poštovné. Fakturu uhradíte převodem na účet spolku.

Nákupy v zahraničí

Samostatně lze pomůcky koupit také v zahraničních e-shopech, jako jsou:

Vaše otázky k tomuto tématu můžete zapsat do formuláře na stránce Otázky a odpovědi ke KDP.