Otázky a odpovědi ke KDP

Dobrý den, ráda bych se zaregistrovala, abych si mohla stáhnout materiály k výuce, ale nevím, jak na to. Můžete mi, prosím, poradit?

Tento web je určen všem zájemcům o katechezi dětí. Materiály v sekci "Materiál pro děti - I. stupeň" a "Materiál pro děti - II. stupeň" je určen pouze těm, kteří se zúčastnili alespoň jednoho kurzu o Katechezi Dobrého pastýře. Jejich jména a e-mailové adresy vkládá do databáze stránek jejich administrátor. Účastníci kurzu jsou morálně vázáni, aby neposkytovali své přístupové údaje další osobě. 

Toto opatření má hlavní důvod v tom, že  materiály jsou duševním vlastnictvím asociací katechetů KDP, kterým záleží na tom, aby byly používány korektně - tzn. dle úmyslu jejich autorek, a přinesl tak užitek dětem a jejich vztahu k Bohu. Smysl, podoba a užití materiálu je předmětem výuky v kurzech a seminářích KDP. 

Pokud máte o přístup k materiálům zájem, zúčastněte se některého ze seminářů nebo kurzů vypsaných v rubrice Kalendář akcí.  

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně programu Katecheze Dobrého pastýře, seminářů, materiálů ke stažení nebo k nákupu materiálů pro prezentaci a samostatnou práci dětí. Otázky a odpovědi, které mohou zajímat více návštěvníků stránek, zveřejníme anonymně.